Szkolenia

Ofertę szkoleniową OTPB MENSANA kierujemy do nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz innych specjalistów - psychologów, logopedów, lekarzy. Szkolenia realizowane przez OTPB MENSANA, podzielone są na szkolenia dla nauczycieli i dla psychologów/terapeutów. Istnieje możliwość przeprowadzenie szkolenia w siedzibie zamawiającego. Aktualna oferta szkoleniowa znajduje się w katalogu szkoleń na naszej stronie.

Wyjątkową formą szkoleniową, w którą już od wielu lat wkładamy dużo serca i energii jest 160-godzinny kurs „Psychoterapia dzieci i młodzieży. Ujęcie poznawczo-behawioralne”, który cieszy niesłabnącym zainteresowaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób kończących nasze roczne szkolenie, a także profesjonalistów uczestniczących w innych szkoleniach Ośrodka, utworzone zostały dwie grupy superwizyjno-szkoleniowe Niemal od początku istnienia Ośrodka prowadzone są w nim grupy konsultacyjno -szkoleniowe tzw."Grupy Wsparcia" dla psychologów, pedagogów, nauczycieli, logopedów, które stanowią nowoczesną formę przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

Szkolenia zgodne z potrzebami Klienta!
Nasza firma od początku swojej działalności specjalizuje się w ofertach szkoleniowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Dlatego oprócz gotowych form szkoleniowych proponujemy Państwu możliwość indywidualnego dopasowania tematyki i zakresu szkolenia, jak również czasu i miejsca w których szkolenie się odbędzie.

Szkolenia od profesjonalistów dla profesjonalistów!
Nasze szkolenia przygotowują specjaliści – psychologowie, lekarze, pedagodzy – mający doświadczenie nie tylko w pisaniu szkoleń ale przede wszystkim w pracy z ludźmi – pacjentami, uczniami, rodzicami. Dlatego też uczestnicząc w szkoleniach OTPB MENSANA możecie się Państwo spodziewać praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać w swojej pracy zawodowej już następnego dnia po szkoleniu.

Każde szkolenie, konferencja i grupa konsultacyjno-wspierająca zakończone są zaświadczeniem udziału OTPB Mensana. Zaświadczenia wydawane wszystkim uczestnikom, którzy spełnili wymogi danego kursu (obecność na zajęciach, wykonanie zadania) są pisemnym potwierdzeniem zdobytych podczas szkolenia umiejętności.
UP