Szkolenia

Ofertę NODN MENSANA kierujemy do nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz innych specjalistów - psychologów, logopedów, lekarzy. Szkolenia realizowane przez NODN MENSANA, podzielone są na szkolenia dla nauczycieli i dla psychologów/terapeutów. Istnieje możliwość przeprowadzenie szkolenia w siedzibie zamawiającego. Aktualna oferta szkoleniowa znajduje się w katalogu szkoleń na naszej stronie.

Wyjątkową formą szkoleniową, w którą już od wielu lat wkładamy dużo serca i energii jest 160-godzinny kurs „Psychoterapia dzieci i młodzieży. Ujęcie poznawczo-behawioralne”, który z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem. Od kilku lat współpracujemy również z Fundacją „Szkoła Dialogu” w zakresie organizacji profesjonalnych kursów doskonalących „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”.

Szkolenia zgodne z potrzebami Klienta!
Nasza firma od początku swojej działalności specjalizuje się w ofertach szkoleniowych dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Dlatego oprócz gotowych form szkoleniowych proponujemy Państwu możliwość indywidualnego dopasowania tematyki i zakresu szkolenia, jak również czasu i miejsca w których szkolenie się odbędzie.

Szkolenia od profesjonalistów dla profesjonalistów!
Nasze szkolenia przygotowują specjaliści – psychologowie, lekarze, pedagodzy – mający doświadczenie nie tylko w pisaniu szkoleń ale przede wszystkim w pracy z ludźmi – pacjentami, uczniami, rodzicami. Dlatego też uczestnicząc w szkoleniach NODN MENSANA możecie się Państwo spodziewać praktycznej wiedzy, którą będziecie mogli wykorzystać w swojej pracy zawodowej już następnego dnia po szkoleniu.

Szkolenia zakończone zaświadczeniem ODN!
Każde szkolenie, konferencja i grupa konsultacyjno-wspierająca zakończone są zaświadczeniem udziału ODN. Zaświadczenia ODN wydawane wszystkim uczestnikom, którzy spełnili wymogi danego kursu (obecność na zajęciach, wykonanie zadania) są pisemnym potwierdzeniem zdobytych podczas szkolenia umiejętności.
UP