Szkolenie superwizyjno-dydaktyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym (dorośli)

Opis szkolenia

Szkolenie superwizyjno-dydaktyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym (dorośli)

8-godzinny warsztat

Terminy szkolenia:

26.09.2020r., 14.11.2020r., 23.01.2021r., 20.03.2021r., 08.05.2021r.

godziny 9.00 – 15.00

Miejsce szkolenia:
siedziba OTPB MENSANA ul. Długa 64/6, Kraków

Odbiorcy szkolenia:
Spotkania adresowane są do osób pracujących z dorosłymi, które ukończyły kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej, są w trakcie takich szkoleń albo są nimi zainteresowane, jak również do tych, którym bliska jest problematyka terapii poznawczo-behawioralnej.

Forma szkolenia:
W oparciu o przypadki zaprezentowane przez uczestników szkolenia analizowana będzie konceptualizacja objawów i problemów pacjentów z różnymi zaburzeniami, w tym z zaburzeniami osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji objawu w systemie poznawczym pacjenta. Ponadto weryfikowane będą cele terapeutyczne, plan leczenia i jego przebieg. Omówione zostaną alternatywne sposoby rozumienia problematyki i postępowania terapeutycznego. Zachęcamy do superwizowania pacjentów na różnych etapach terapii – od wstępnej konceptualizacji do ukończonego leczenia. Bardzo mile widziane będą przypadki niepowodzeń terapeutycznych, braku poprawy oraz małej motywacji pacjenta.

Prowadzący:
dr hab. n. med. Anita Bryńska-Adiunkt w Klinice Psychiatrii Wieku Rozwojowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży, pediatra, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (certyfikat PTTPB nr 1), superwizor-dydaktyk (certyfikat PTTPB nr 2), nauczyciel akademicki. Autorka licznych publikacji na temat zaburzeń w rozwoju dziecka np.:OCD, autyzmu, zespołu Tourette`a, ADHD


mgr Nina Szalas - Psycholog, Certyfikowany Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny, aplikant superwizji. Specjalizuje się w psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu. Obecnie związana jest z Uniwersyteckim Centrum Klinicznym WUM.

Koszt:
390 zł od osoby za każde spotkanie (zaliczka 100zł płatna w momencie zgłoszenia, druga rata nie później niż tydzień przed szkoleniem)

Karta zgłoszenia

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszenia. Formularz można również wydrukować i przesłać tradycyjną pocztą. Ostatecznym potwierdzeniem udziału jest dokonanie wpłaty na konto. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie dowodu wpłaty mailem lub pocztą.

...


UP